O nas

O firmie DOXA

Żyjemy w świecie, który dynamicznie się zmienia. To co wczoraj było dostępne dla garstki odbiorów , dziś staje się standardem. Zmieniają się możliwości , zmieniają się gusta i potrzeby klientów.Tym, co pozostaje niezmienne , to zapotrzebowanie rynku na wysokiej jakości meble, tworzone według indywidualnych wymagań klienta. Firma DOXA powstała w odpowiedzi na te potrzeby. Podstawą jej działalności jest sprzedaż mebli na wymiar, wykorzystujące elementy najlepszych polskich producentów. Dzięki współpracy z jednym z największych dostawców podzespołów takich jak fronty, akcesoria czy uchwyty, Nasza firma jest w stanie zaoferować przy doskonałych cenach meble o najwyższej jakości.

Strategia Firmy

Dostarczamy usługi i produkty na najwyższym poziomie. Dbamy o wysoką jakość i niezawodność, kładąc szczególny nacisk na profesjonalizm w obsłudze klienta. Strategia firmy ukierunkowana jest zarówno na obsługę osób prywatnych jak i biur czy zakładów.

Rozwiązania

Posiadamy kwalifikacje i doświadczenie niezbędne do realizcji wszelkiego rodzaju projektów. Gdy wyłaniają się szczególne potrzeby, jesteśmy gotowi opracowywać innowacyjne, niepowtarzalne rozwiązania . Dbamy o to, aby zapewnic Naszym klientom nie tylko pomoc w trakcie wykonywania projektu, ale również obsługę serwisową po jego realizacji. Działamy szybko i skutecznie. Zdajemy sobie sprawę, że kluczowym czynnikiem decydującym o sukcesie każdej firmy jest zaufanie jej Klientów i ich zadowolenie.

Zaufanie

W ciągu całej działalności firmy Doxa, swoim zaufaniem obdarzyło nas wiele osób i przedsiębiorstw reprezentujących różnorakie segmenty rynku.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!