Szafy i zabudowy wnęk

Kiedy jesteśmy zadowoleni z szafy? Kiedy mieści się w niej to , co potrzebujemy mieć zawsze pod ręką i kiedy łatwo możemy znaleźć to, co trzeba. Przy tak ogromnym wyborze produktów , każdy bez wyjątku znajdzie coś w sam raz dla siebie.

Stosujemy i najczęściej proponujemy do naszych szaf rozwiązania firm takich jak : IKEA, REJS, HETTICH, BLUM,GAMET, PEKA. Producenci ci oferują drążki na ubrania, wieszaki . stojaki na obuwie, mocowania rur do odkurzacza  czy na żelazko, kosze wysuwne  , pantografy i wiele innych akcesoriów pomocnych we praktycznym zaprojektowaniu wnętrza szaf i garderoby.  Nasi klienci potwierdzają, że są to akcesoria dobrej jakości i praktyczne w użytkowaniu.

Ale stale poszukujemy też nowych, coraz doskonalszych produktów. Mamy nadzieję, że w połączeniu z rozsądną ceną nasze meble zadowolą każdego, kto chce by jego szafa czy garderoba łączyła funkcjonalność, estetykę i wygodę w efektowną całość.

Wśród naszych realizacji znajdują się także nietypowe zabudowy poddasza oraz pomieszczeń ze skosami – do zobaczenia w galerii.